22jxf3K/20zy32 Series 20mm Dyd Hot Seller Intelligent Door Lock, 5g Network Site Antenna 6V Tubular DC Planetary Gear Motor
Min Order 100 Pieces
Availability In Stock
Shipping From Zhejiang, China
Popularity 480 people viewed
Quantity
ZHEJIANG DONGZHENG MOTOR CO., LTD.
VIP   Audited Supplier 8 years
Profile Certified by SGS/BV
22JXF3K/20ZY32
Universal, Industrial, Household Appliances, Car, Power Tools
Low Speed
Excited
Control, Driving
Closed Type
2
Brush
Zy
ISO9001, CCC, RoHS
Dongzheng
9 ~ 2000rpm
CTN / Plt
AS Required
China
Product Description
Product Description
Application: Intelligent Door Lock System; 5G Network Site Antenna
Features: High quality, high torque, low noise, long life
Typical model 1: 22JXF3K107G4/20ZY32-0692
Rated voltage: 6V DC
Typical Gear Motor Specs.:
Ratio: 107:1
No-load speed: 86rpm +/-10%
Rated Output Speed: 70rpm +/-10%
Rated Torque 0.14N.m
Max. Load Torque In a Short Time: 0.75N.m
Typical model 2: 22JXF3K256G4/20ZY32-0692
Rated voltage: 6V DC
Typical Gear Motor Specs.:
Ratio: 256:1
No-load speed: 36rpm +/-10%
Rated Output Speed: 29rpm +/-10%
Rated Torque 0.30N.m
Customized shaft & front cover available upon request
Packaging & Shipping:
1, Waterproof plastic bag packed in foam box and carton as outer packing.
2, Export wooden box packaging for products.
Company Profile
WHY CHOOSING US:
  • Open for general discussion and questions
  • Time to market or theatre of operations can be substantially reduced
  • Talented team of engineers providing innovative technical solutions
  • One stop "supplier" and complete sub-system
  • Quality products provided at competitive low cost
  • Ability to ship world wide
  • On time delivery
  • Training at Customer locations
  • Fast service on return and repair results
  • Many repeated customers
OVERVIEW
CERTIFICATION & MANAGEMENT
Our Services & Strength
Sufficient Sales Teams for International Business
Strong R & D Capability
Large Production Capacities Stable Massive Production Quality Excellent Pre and after Sales Service
Certifications
FAQ
Q1: Are you a trading company or manufacturer?
A1: We are a professional OEM manufacturer.
Q2: What is your main product range?
Q3: How about the MOQ of your motors?
A3: Customized testing samples are available before serial production.
Q4: What is the warranty period of your motors?
A4: We offer free maintenance in warranty period of one year.
Q5: Which shipping ways are available?
  • Contact Supplier
Message Type
* Message Content
* Name
* Phone
* Email
* CAPTCHA
60mm/63mm Brushed DC Motor
641948 RV Slide-out Actuators Motor, Cable Slide Motor, in Wall Motor
Lawn Mower Drive Brushless DC Planetary Gear Motor
High Torque Fast RPM Ultra Compact size 5KW 5000W Electric Motorcycle motor conversion kit brushless DC MID motor with CE for electric motorbike golf cart
Golden Motor Technology Co., Ltd.
BLDC Motor 0.02-1.5kw Brushless DC Motor for Wind Turbines&Renewable Energy
Shaoxing Chaoli Electric Motor Co., Ltd.
High Torque DC Brushless Motor with Gearbox Driver Brake Encoder
Fenghua Transmission Technology (Jiangsu) Co., Ltd.
Tubular Motor 31zy Electrical Bicycle Motor 12V 24V High Speed Brushed Motor for Robot/Electric Tools/Home Appliances
Guangdong Xinhui Transmission Technology Co., Ltd.
Negotiable 1000 Pieces(MOQ)
Micro Motor Beauty Accessories with Diameter of 6mm and Length of 12mm
ShenZhen Homyet Parts Electronic Co., Ltd.
Aqht5-4104b-X 5kw Lvtong Golf Car 48V AC Motor High Power Electric AC Motor Golf Club Golf Cart 48V 5kw EV Car Conversion Kit