30 Pins PCB Pin Male Connector for YAMAHA Motorcycle Ebike Controller A4203-H30-a
Min Order 200 Pieces
Availability In Stock
Shipping From Zhejiang, China
Popularity 487 people viewed
Quantity
Yueqing Minyang Electric Co., Ltd.
VIP   Audited Supplier 7 years
Profile Certified by SGS/BV
A4203-H30-A
AC/DC
High Frequency
All in One
Brass and PBT
Male
Ebike Controller PCB
30pins
Brass
Plastic
Fine Pitch Connectors
MCT
100PCS Per Box
China, Wenzhou
Product Description
Way No: 30ways
Sealed/UnsealedSealed
Material:PA66
Color:White
FunctionReplacement for Famous Brand Cars, Accelerator Throttle Pedal
MOQSmall order can be accepted
Delivery TimeEnough stock and strong production capacity ensure timely delivery
Packaging100/200/300/500/1000PCS per bag with label,export standard carton
Design ability
  • Contact Supplier
Message Type
* Message Content
* Name
* Phone
* Email
* CAPTCHA
Delphi Aptiv Automotive Sealed Wire Housing Connectors Terminals
8 Pin Tyco Automotive Socket Female Housing Connector 927366-1 for Car Tachograph Wire Harness Connectors
Car Connector Mini Fakra Connector Type Z for 1m Rg174ll Cable Can Be Custermized
Shenzhen Sihanming Technology Co., Ltd
Negotiable 1000 Pieces(MOQ)
Side Entry Tab Down 6p Rj11 PCB Connector Socket with Half Shield
Yueqing City Shichuang Electronic Co., Ltd.
Negotiable 500 Pieces(MOQ)
Side Entry Tab up 4 Ports RJ45 PCB Connector Modular PCB Jack
Screw Connection Green 129V-5.0mm-03pin Terminal Block