Europe Stock Jinko Tiger Neo Jkm440n-54hl4r-B 420W 430W 440W All Black Solar Panel for Home System
Min Order 5000 watts
Availability In Stock
Shipping From Henan, China
Popularity 470 people viewed
Quantity
Henan Livefun Solar Tech. Co., Ltd.
VIP   Audited Supplier 2 years
Profile Certified by SGS/BV
Tiger Neo JKM440N-54HL4R-B
Support
25 Years
108
Solar Power System
New
EST, ISO, CB, CE
Monocrystalline Silicon
Anodized Aluminium Alloy
IP 68 Rated
22.02%
PV Module
22kg
Monocrystalline Silicon Cells
182mmx182mm
Jinko
Carton Box with Wooden Pallet
1762*1134*30mm
Henan, China
Product Description
Product Description