Hairpin Stator Od128.5mm, 12V, 130A-160A, 2points Connetion
Min Order 100 Pieces
Availability In Stock
Shipping From Zhejiang, China
Popularity 528 people viewed
Quantity
YONGKANG TINEN INDUSTRIAL CO., LTD.
VIP   Audited Supplier 7 years
Profile Certified by SGS/BV
TNHP128HA
Stator
Brushless Alternator
Six Tubes
130A-160A
Outer Bonding
Permanent Magnet Type
Electronical
12V