12 Pin Male Waterproof Electrical Tyco Deutsch Dtm Automotive Connector Dtm04-12PA Wm-12p
Min Order 500 Pieces
Availability In Stock
Shipping From Zhejiang, China
Popularity 252 people viewed
Quantity
Yueqing Minyang Electric Co., Ltd.
VIP   Audited Supplier 7 years
Profile Certified by SGS/BV
DTM04-12PA WM-12P
Male
12 Ways
Tyco Power & Signal, Hybrid Connector
Copper
AC/DC
Sealed Plug Connector
MCT
100 PCS /Bag
Material: PBT
China
Product Description
Way No: 12 ways
Sealed/UnsealedSealed
Material:PBT
Color:Gray
FunctionReplacement for Famous Brand Cars, Accelerator Throttle Pedal
MOQSmall order can be accepted
Delivery TimeEnough stock and strong production capacity ensure timely delivery
Packaging100/200/300/500/1000PCS per bag with label,export standard carton
Design ability
DEUSTCH AGRICOLA CAMINHOES ONIBUS
12ways connector, tyco connector, auto connector,  sealed connector, wire connector, 4 pin connector, 4pole connector ,4 cavity connector ,4 pole auto connector ,female connector,terminal connector,connector terminal,car connector, automotive connector,auto connector terminal wire seal rubber ,automotive connector,waterproof connector, Wire to Wire Connector ,auto wire harness connector ,auto terminal,automotive terminal ,automotive housing connector, seal connector  ,waterproof housing ,retainer,latch motorcycle connector and terminal,4 four,3three wheelers wire harness connector and terminal,Suzuki Yamaha motorcycle wire ignition wire harness plug socket connector terminal Macho y hembra Conectores de Nylon para motocicleta y terminales,Motos conectores de nylon e terminais , connector da injecao eletronica ,conector de auto ,conector de tacografo ,tachograph connector ,
  • Contact Supplier
Message Type
* Message Content
* Name
* Phone
* Email
* CAPTCHA
Delphi Aptiv Automotive Sealed Wire Housing Connectors Terminals
8 Pin Tyco Automotive Socket Female Housing Connector 927366-1 for Car Tachograph Wire Harness Connectors
30 Pins PCB Pin Male Connector for YAMAHA Motorcycle Ebike Controller A4203-H30-a
10way New Energy Waterproof Auto Connectors Heavy Duty Sealed 1-1564514-1 Connectors
Yueqing Xulian Electronic Co., Ltd.
Outdoor IP68 Waterproof 2 Poles Core Joint Electrical Cable Wire Connector
Suzhou Exceedconn Technology Co., Ltd.
High-Quality Female Deutsch 48 Pin Waterproof Connector with Terminals
Changsha Ambet Electronic Technology Co., Ltd.
Factory Price 3 Pin M21 PVC Molded IP65 Male Female Waterproof Cable Connector
Shenzhen Aohua Electric Corporation Limited
1-1418883-1 1-1418882-1 Electrical Automotive Cable 62 Pin Housing Wire Car Connector Wholesale