DC12V-24V Car Siren Megaphone with Speaker Amplifier
Min Order 500 Pieces
Availability In Stock
Shipping From Zhejiang, China
Popularity 315 people viewed
Quantity
Ningbo Yinzhou Join Industry Co., Ltd.
VIP   Audited Supplier 16 years
Profile Certified by SGS/BV
CAR-160U
One Years
One Years
Siren
Woofer
Spiral
ABS
Low Pitch
12V
Single Wire
2.8A
Without Contact Point
Electrical
OEM
Paper Box, Giftbox
CE
Ningbo China
Product Description
12V Car Siren Megaphone with Speaker Amplifier
Product Description
Specification
Power outputMax 25WPower
Product DimensionHorn Ø130mm x L:150mm
MaterialABS
Power SupplyDC12-24V
MicrophoneUnidirectional
Sound rangeOutdoor up to 700m
Function:Talk, Siren, Record, USB  Player
Recording TimeWith recording
ColorRed
Weight:1.5kgs without Cells
Packing30pcs/CNT, G.W/N.W.:25/22KGS, 69x37x51CM
Detailed Photos
Our Services
1,Multi-payment methods available
2,fast delivery, short lead time
3,provide trade assurance to protect your purchase procedure
4,offter OEM with your brand
5,offer sample to test
6,customization as your requirement
7,QC:products are 100% tested
  • Contact Supplier
Message Type
* Message Content
* Name
* Phone
* Email
* CAPTCHA
Colorful Mini 3.5mm 4 Pole Jack Audio Connector Adapter Headphone Plug (M354C)
USB Wireless Ws 858 Microphone Handheld Mic Speaker Wireless Microphone for Smartphone
Screw Mini Right Angle Audio 6.35mm 1/4 Ts Jack Connector for Guitar Patch Cables
Senken Ls-300 100W 118+dB 200-5000Hz Siren Speaker
Senken Group Co., Ltd.
Negotiable 900 Pieces(MOQ)
New 6*9" 3 Way Coaxial Car Speaker
Ningbo ASM Electronics Technology Co., Ltd.
Fast Delivery Disc Type Round Auto Horn for Toyota Car Taxi
Superpack (Guangzhou) Intelligent Machine Co., Ltd.
2way Coaxial Speakers 6 Inch Car Speaker