LCD Screen Display B133uan01.0 Fit M133nw4j R2 1920X1200 13.3 Inch 30 Pins New Replacement Laptop LCD Display Panel Non Touch
Price Negotiable Compare
Min Order 1 Piece
Availability In Stock
Shipping From Guangdong, China
Popularity 301 people viewed
Quantity
Shenzhen Yanxin Technology Development Co., Ltd
VIP   Audited Supplier 2 years
Profile Certified by SGS/BV
LCD Screen Display B133UAN01.0
13.3 Inch
Computer
1920x1080
Not 3D
for Computer
OEM
Standard Export Packing
Customizable specifications
China
Product Description
Product Parameters
LCD Screen Display B133UAN01.0 Fit M133NW4J R2 1920×1200 13.3 inch 30 Pins New Replacement Laptop LCD Display Panel Non Touch
Specification
Part Number: B133UAN01.0
Screen Size: 13.3 inch
Resolution: 1920×1200
Connector: 30 Pins
Touch Panel: Non Touch
Packaging & Shipping
Company Profile
Production Process
Certifications
FAQ
Q1. What is the Trade Term?
A1:Ex-work factory, FOB Shenzhen, CIF
Q2. How long is the guarantee (period)?
A2:one-year quality warranty.
Q3. How long is our Production leading time?
Q4. What is the Payment term?
A4:T/T. 30% Deposit to start the production, the balance before the shipment when goods are ready.
Q5. What kind of documents will we provide you?
declaration at your side.
Q6. If there are any missing parts in our shipment, how long will it take to send them?
A6: If there are some small missing components, we will DHL to you ASAP within one week.
Q7. How do you extend the lifespan of your laptop battery?
  • Contact Supplier
Message Type
* Message Content
* Name
* Phone
* Email
* CAPTCHA
Negotiable 1 Piece(MOQ)
B156xtt01.2 LCD Display Screen with Touch 15.6 Inch HD 1366X768 Edp 40 Pins New Replacement Laptop LCD Display Screen Panel
Negotiable 1 Piece(MOQ)
Shenzhen LCDKIOSK Technology Co., Ltd.
Shenzhen Zhixianda Technology Co., Ltd.
SD Card Update Advertising Solution 3.4 Inch LCD Screen 800*800 HD Display Module 340CD/M2
ShenZhen JinZhaoHui Technology Co., Ltd.
New and Original Kcg057qv1dB-G00 Kg057qv1ca-G00 5.7 Inch CSTN-LCD Display Panel
Shenzhen Lianxiong Trading Co., Ltd.
Shenzhen Reaper Electronics Co., Ltd.
Factory Wholesale 23.8 27 32 Inch 144Hz Frameless IPS Gaming LED Monitor VGA+HDMI