NDR-120-12 120W 12VDC 10A Thin Industrial Din Rail Power Supply
Min Order 1 Piece
Availability In Stock
Shipping From Zhejiang, China
Popularity 516 people viewed
Quantity
Zhejiang Ximeng Electronic Technology Co., Ltd.
VIP   Audited Supplier 18 years
Profile Certified by SGS/BV
NDR-120-12
Single
2 Years
101 - 200W
110-220V
Series Switching Power Supply
Self-excited Switching Power Supply
Width Modulation Type
Terminal Power Distribution Equipment
One-way Transmission
PWM
CE, RoHS, ISO, CCC
SMUN
Laboratory/CCTV Camera/3D Printer
OLP OVP SCP OTP
40*125.2*113.5mm (W*H*D)
0.6Kg
12VDC
10A
120W
86%
Yes
Din Rail TS-35/7.5 or 15
100% full load burn-in test