Plasma Cutting Torch Trafimet A141 Nozzle 1.1mm Pr0101-11
Min Order 1 Piece
Availability In Stock
Shipping From Jiangsu, China
Popularity 424 people viewed
Quantity
Changzhou Tonyweld Group Co., Ltd.
VIP   Audited Supplier 15 years
Profile Certified by SGS/BV
Trafimet A141
Plasma Cutting Torch Trafimet A141 Nozzle
Cucrzr, Copper
10PCS / a Plastic Box
A141
A141 Cutting Torch
After-Sale Service
CE/ CCC/ISO9001
Sliver Color
10PCS
Tonyweld
Carton
A141
China
Product Description
1. Plasma cutting
      Thermal dynamic
      Trafimet : S45, S75, S105, A101, A141, A151, CB50 , CB70, CB150,S125
     P80,AG60,PT31,AG100 ,SG51,JG60,JG100,SG55,trafimet serise cutting torch and part
2. Tig welding
       WP9,WP12 ,WP9, WP17 ,WP18 ,WP26 ,WP27,WP20torch and all accessories parts
3. Mig welding
            Binzel---14AK,15AK,25AK,24KD,36KD,40KD,501D
            Panasoni--- 180A, 200A,350A,500A
            Bnd ---200E,300E,400E,600E,BND BTB Q20,BTB Q30,BTB Q40,BTB Q50
            Tweco---1#,2#,3#,4#,5#,SPRAY Master 250A,Spray master 350A,Spray master 450A