EELT24-250-1 250A EPDM Dead Break Screened Elbow Separable Connector (Interface A) 11kV 12kV 15kV 24kV 25kV Video,Demo, How It Works & Features
Product Specifications
EELT24-250-1
Type A (EN50181)
10kV, 20kV
250A
Compression Type
EPDM
Yes
GCA
Carton Box
China
Dislike 0 Comment 0
More>Recommended Video
261
Outdoor Power Cabinets, Telecom Cabinet, Outdoor Communication Cabinet
Efficient Energy-Saving LED Cabinet Lamp Electronic Light for Enclosure Panel
Solar Battery Enclosure, Telecom Outdoor Racks, Waterproof Outdoor Telecom Cabinet
IEC Standard Standard Type, Fog Type and DC Type Toughed Suspension Glass Insulators
CJB20-630,CJBK20-630 EN50181 11kV 12kV 15kV 24kV 25kV 630A Dead Break Screened Separable Tee Connector (Interface C)
Zgs11 30kVA 11kv 400V American Box Pad-Mounted Distribution Substation Transformers
240V 200A Couple Transformer Rectifier for Grid Battery and Load
11kV 12kV 15kV 24kV 25kV 250A EPDM Silicone Rubber Dead Break Screened Elbow Straight Separable Connector (Interface A)
Seriesc Hc-FT Waterproof Type Plastic Flush Distribution Box
48V 350mA Poe Injector with EU Plug CE/UL/EMI/EMC/RoHS