High-Quality 3pins Male Auto Connector Housing DJ7037-1.2-11W Harness Plug Auto Wire Connectors Video,Demo, How It Works & Features
Product Specifications
DJ7037-1.2-11W
Male
3 Pins
Automotive
CE, ISO 9001, BV
Copper
DC/DC
Black
PBT+GF
100PCS/200PCS/300PCS/500PCS/1000PCS Per Bag with
Open New Molds According to Your Samples or Drawin
Enough Stock and Strong Production Capacity Ensure
Factory
XOOY
Box
W: 12.5 H: 9.1 L: 25.7
Zhejiang China
Dislike 0 Comment 0
More>Recommended Video
Btx018 Equvalent to Cemm Thome Auto Socket Connector Housing for Veichel Light
High-Quality 2pins Male Auto Connector Housing DJ7024c-4.8-11 (142680-1) Harness Plug Auto Wire Connectors
High-Quality 4p 2500V Impulse Voltage Cable Male Connector
IP68 Series Waterproof Connector Outdoor LED Sealed Assembly Wire Quick Terminal Connector
25A Waterproof Solar Panel Connectors Mc4 Cable Connectors 1pin
Customization Cable Battery Tension Clamp for ADSS Aerial Cable Suspension
New Brand Y Series Auto Parts Accessories PA66 Straight Waterproof Connector
3 Pin 1.2mm Car Jae Connector Plug Male Female Mx19003p51 Mx19003s51 Auto Cable Electric O40 Wiring Harness Connector
10 Ways Auto AMP Headlight Cable Housing Connector 493572 for Volkswagen Fabia Automotive Wire Harness
Waterproof Assembly Splitter T Type Connector 3 Pin Male to Female Adapter Cable Connector LED Light Connector Push in Terminal Block 1 in 2 out 3 Way Connect
936121-1 4 Pin Auto Connectors Male Automotive Electrical Wiring Connector