VDC-100EV Type EV 2p 10ka 100A 30mA Charger Component Differential Circuit Breaker Video,Demo, How It Works & Features
Product Specifications
VDC-100EV
Low Voltage Circuit Breakers
Electric Type
Normal Type Circuit Breaker
Air
Fixed
ELCB
2
Circuit Breaker
Conventional Circuit Breaker, RCCB
ISO9001-2000, CE, CCC, Semko
Yes
100A
VeKON
Carton
2P
China
Dislike 0 Comment 0
More>Recommended Video
Wholesale Popular Overload Protection Switch MCB Electronic Circuit Breaker
40.5kV Vacuum Interrupter/Vacuum Arc Extinguishing Chamber/Vacuum Bottle for ZN85 Indoor Vacuum Circuit Breaker
27kv 38kv Outdoor Pole Mounted Auto Circuit Recloser
Vb4-11kv/630A-25ka Vcb Draw-out Type Indoor Vacuum Circuit Breaker
Cdada AC Type 18mm Dpn 16A 20A 32A RCBO Circuit Breaker CB Approved Factory Price
3p 63A-800A AC/DC MCCB ODM/OEM
416
Vekon House Use Leakage Circuit Breaker Component Magnetic Type Relay
1p/2p/3p/4p DC MCB Solar Miniature Circuit Breaker 20A/32A/40A/63A Mini Electrical Breakers Photovoltaic/PV
Longroad Miniature Circuit Breaker 1pole, 2pole, 3pole, 4pole Direct Current Industrial Supplier with a 6ka Breaking Capacity